Najnowsze komentarze

  Regulamin Gabinetu

  § 1
  Postanowienia ogólne
  1. Regulamin korzystania z Usług kosmetologicznych i podologicznych świadczonych przez Magdalenę Marędziak i Katarzynę Kuczek.

  § 2
  Warunki korzystania z Usług
  2. Telefoniczna rezerwacja Usług od poniedzialku do piątku w godzinach 10.00 – 18.00:
  kosmetolog: 512 166 250,
  podolog: 509 033 671.
  3. Spóźnienie na umówioną wizytę, może skutkować odmówieniem wykonania zabiegu lub jego części.
  4. Osoba, która nie odwołała wizyty minimum 24h przed ustalonym terminem, a nadal chce korzystać z usług gabinetu, zobowiązana jest do przedpłaty 50% ceny wartości zabiegu.
  5. Bon podarunkowy (upominek) ma swój termin do wykorzystania, po jego upływie nie zostanie zrealizowany.
  6. Promocje i rabaty nie łączą się.

  § 3
  Ochrona danych osobowych
  6. Udostępnienie danych osobowych przez Klientkę Gabinetu Kosmetologiczno – Podologicznego jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie tych danych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
  7. Gabinet Kosmetologiczno – Podologiczny korzysta z danych osobowych jedynie w zakresie, jaki jest niezbędny do wykonania Usługi. Gabinet nie przekazuje, ani nie udostępnia tych danych innym podmiotom.

  § 4
  Postanowienia końcowe
  8. Zakup Usług w Gabinecie Kosmetologiczno – Podologicznym jest równoznaczny z oświadczeniem przez Klientkę, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z Usług oraz, że zapoznała się z Regulaminem, Ofertą i Cennikiem (dostępną na stronie internetowej i w gabinecie) oraz że akceptuje jego warunki.

  Tags :

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *