Witaj w Gabinecie kosmetycznym Twój Kosmetolog Gliwice! Umów się: 512 166 250

Promocje, Nowości

Zrób prezent przyjaciółce!
Wykup bon prezentowy na profesjonalne zabiegi kosmetyczne.

NOWOŚĆ – REFLEKSOTERAPIA TWARZY

Techniki masażu refleksorycznego twarzy wywołują natychmiastowy efekt jej liftingu, poprawiają krążenie krwi i limfy, stymulują mięśnie i przewodnictwo nerwowe. Sprawiają, że twarz jest rozjaśniona, zaróżowiona, jędrna a zmarszczki wygładzają się.

Terapia twarzy może być stosowana u każdego człowieka.

Działanie ogólne
Terapia twarzy wprowadza organizm w stan równowagi wewnętrznej czyli homeostazy. Sprawia, że ciało samo uruchamia procesy regulacji i regeneracji, co sprzyja zdrowieniu. Pobudza mechanizmy detoksykacji i oczyszczani organizmu, pobudza przemiany metaboliczne. Polepsza cyrkulację krwi i limfy, i tym samym odżywienie i lepszą detoksykację tkanek. Uodparnia na stres psychiczny i fizyczny.

Wpływ na emocje
Masaż refleksoryczny twarzy jest przyjemny, uwalnia od napięć i negatywnych emocji, głęboko relaksuje, wprowadza pacjenta w błogostan. Powoduje tzw. uporządkowanie emocjonalne i przewartościowanie uczuć, co pozytywnie przekłada się na myślenie o własnym “ja” i relacje z innymi ludźmi.

Wpływ na skórę twarzy
Masaż poprawia napięcie skóry. Sprawia, że jest ona bardziej elastyczna i sprężysta. Lepiej znosi stres dnia codziennego. Poprawia lokalne krążenie krwi i limfy a tym samym zmniejsza tendencję do opuchlizny twarzy i tzw. worków pod oczami. Wygładza i spłyca zmarszczki. Po masażu cera jest rozjaśniona, zaróżowiona. Refleksologia przygotowuje twarz do inwazyjnych i nieinwazyjnych zabiegów dermatologiczno-estetycznych i chirurgicznych. Stosuje się ją też w postępowaniu po nich.

 

Zabieg na miarę XXIw.

estGen – inżynieria tkankowa, których inteligentna receptura pozwala rozwiązywać określony problem skóry, dostosowywując się do jej rodzaju, wieku i kondycji.

Inteligentne preparaty specjalistycznej marki estGen oparte są na innowacyjnej recepturze działającej na poziomie komórkowym, która łączy najnowsze osiągnięcia z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii.

Preparaty estGen zawdzięczają swoją skuteczność kompleksowi transferyn, które wpływają na działanie czynników wzrostu, a w szczególności IGF-1, EGF, FGF, TGF, VEGF I PDGF.

Cena zabiegu 150zł lub z mezoterapia mikroigłową 250zł

 

 

 

 

 

 

 

BROWN HENNA

Nowa henna na bazie składników mineralnych, która na dłuższy czas pigmentuje brwi.

Zabieg trwa ok 45min – cena 60zł.

Zapraszam do wypróbowania 🙂

 

Zabiegi na bazie kosmetyków organicznych ILCSI – indywidualnie dobrane do potrzeb skóry.

> zawierają min 95% składników roślinnych,
> pochodzą z ekologicznych upraw,
> zawierają naturalne substancje zapachowe,
> są pozyskiwane naturalnymi metodami

Zabiegi w serii dają rewelacyjne efekty w takich problemach skórnych jak:

przebarwienia, trądzik, trądzik różowaty, brak elastyczności i nawilżenia skóry, ujędrniania i działanie antycellulitowe itd.

Uzupełnione o fachową pielęgnację domową ILCSI, gwarantują poprawę kondycji skóry.

Cena od 110zł . Zabiegi wzmocnione papryką chili w cenie 150zł

 

POLECANE
Odmładzająco-regenerujący rytuał THALGO Ultimate Time Solution Treatment z unikatowym masażem na mięśniach twarzy, opracowanym przy współpracy z chirurgiem-plastykiem.
Masaż Thalgolift to prawdziwy „ręczny lifting”, który zwiększa jędrność i elastyczność skóry oraz modeluje kontury twarzy.
Pod wpływem hormonów algowych, zawartych w linii Excepcion Ultimate, zauważono znaczny wpływ hamujący na destrukcję kolagenu, a także działanie intensywnie odżywcze i regenerujące.
Widoczne efekty po zastosowaniu
serii 6 – 12 zabiegów.
CENA 350zł/zabieg,
w serii pomiędzy zabiegami masaż Thalgolift 150zł

Zapraszam na zakupy do sklepu THALGO:  www.sklep.thalgo.pl zarejestruj się i otrzymuj produkty z dostawą do domu. TWÓJ kod do e-sklepu to: 27A08E031E58B964

Regulamin

§ 1
Postanowienia ogólne
1. Regulamin korzystania z Usług kosmetologicznych i podologicznych świadczonych przez Magdalenę Marędziak i Katarzynę Kuczek.

§ 2
Warunki korzystania z Usług
2. Telefoniczna rezerwacja Usług od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 18.00:
kosmetolog: 512 166 250,
podolog: 509 033 671.
3. Spóźnienie na umówioną wizytę, może skutkować odmówieniem wykonania zabiegu lub jego części.
4. Osoba, która nie odwołała wizyty minimum 24h przed ustalonym terminem, a nadal chce korzystać z usług gabinetu, zobowiązana jest do przedpłaty 50% ceny wartości zabiegu.

5. Bon podarunkowy (upominek) ma swój termin do wykorzystania, po jego upływie nie zostanie zrealizowany.
6. Promocje i rabaty nie łączą się.

§ 3
Ochrona danych osobowych
6. Udostępnienie danych osobowych przez Klientkę Gabinetu Kosmetologiczno – Podologicznego jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie tych danych zgodnie
z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
7. Gabinet Kosmetologiczno – Podologiczny korzysta z danych osobowych jedynie
w zakresie, jaki jest niezbędny do wykonania Usługi. Gabinet nie przekazuje, ani nie udostępnia tych danych innym podmiotom.

§ 4
Postanowienia końcowe
8. Zakup Usług w Gabinecie Kosmetologiczno – Podologicznym jest równoznaczny
z oświadczeniem przez Klientkę, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z Usług oraz, że zapoznała się z Regulaminem, Ofertą i Cennikiem (dostępną na stronie internetowej i w gabinecie) oraz że akceptuje jego warunki.

 

 

Gabinet Kosmetyczny Gliwice