Jesienne porządki, czas na kuracje retinolowe.
RETINOL jedna ze skuteczniejszych substancji poprawiająca kondycje skóry.
Zabiegi i kosmetyki pielęgnacyjne pomagają zredukować wiele problemów estetycznych.
Wskazania zabiegowe:
💥zmarszczki płytki i głębokie
💥wiotkość i brak blasku
💥przebarwienia
💥zmiany zapalne
Rezerwuj termin📅 z wyprzedzeniem, szczególnie godziny po południowe.
☎ 512166250

Malu Wilz Beauty jest ekskluzywną niemiecką marką specjalizującą się w produktach do pielęgnacji twarzy oraz profesjonalnych kosmetykach do makijażu. Malu Wilz łączy w swoich produktach doskonałą jakość, nowoczesną technologię oraz naukę. Bogactwo składników naturalnych zawartych w kosmetykach Malu Wilz zapewnia najwyższa skuteczność ich działania.

Zabiegi personalizowane z firmowymi masażami Enery Chi  lub Sobye.

 

 

Zabieg będący alternatywą dla zabiegów laserem frakcyjnym CO2, z krótszym okresem rekonwalescencji. Polega na wprowadzaniu bezpośrednio do wewnątrz tkanki wiązki fali elektromagnetycznej o częstotliwości radiowej z automatycznie ustawianą głębokością wkłucia igieł w zakresie 0,3 – 3 mm.

Frakcyjna Radiofrekfencja zapewnia doskonałą skuteczność w odmładzaniu skóry, wygładzaniu zmarszczek, redukcji porów, trądziku i blizn potrądzikowych oraz usuwaniu rozstępów, napinaniu skóry i jej ujędrnianiu.

 Cennik Radiofrekwencji mikroigłowej Twarz od 550zł Twarz + szyja od 650zł Twarz + szyja + dekolt od 800zł Biust od 450zł Ramiona od 350zł Brzuch/pośladki (rozstępy, wiotka skóra) od 475zł Redukcja blizny od 300 - 900zł Cena uzależniona od obszaru działania, ustalana na konsultacji.

 

W zabiegach RF mikroigłowej frakcyjnej mikronakłuwanie powoduje uszkodzenia mechaniczne skóry, stymulujące procesy naprawcze oraz pobudzające fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu. Urządzenie do frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej ma głowicę wyposażoną w nasadki z igłami, które po wkłuciu na głębokość dopasowaną przez kosmetologa, podgrzewane są falą elektromagnetyczną na całej długości igieł. W ten sposób podgrzewane są równomiernie wszystkie warstwy skóry aż do tkanki podskórnej. Jest to zabieg nie tylko efektywny, ale też precyzyjny i bezpieczny ponieważ mamy możliwość regulowania głębokości na jakiej ogrzewamy tkankę, energii i czasu emisji fali radiowej.

Efekty terapii można podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni, do 3 miesięcy po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to jędrniejsza i sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu. Ta metoda daje dobre efekty przy usuwaniu zmarszczek w okolicy oczu, a także przy podnoszeniu skóry i poprawie jej elastyczności.

Wskazania do zabiegu:
– lifting i odmłodzenie
– redukcja zmarszczek
– redukcja blizn potrądzikowych, zanikowych, pooperacyjnych, poparzeniowych,
– redukcja rozstępów
– redukcja rozszerzonych porów i przebarwień

Efekty są w pełni widoczne około trzech miesięcy po zabiegu. Aby uzyskać długotrwały efekt liftingu, zalecane jest wykonanie 2-4 zabiegów w 4-6 tygodniowych odstępach.

Informacje o promocjach i ofertach są wysyłane mailowo, chcesz być na bieżąco napisz do mnie na adres: gabinettwojkosmetolog@gmail.com

W stałej ofercie możliwość zakupu bonów podarunkowych, czas realizacji 2 miesiące od zakupu. Polecam