Witaj w Gabinecie kosmetycznym Twój Kosmetolog Gliwice! Umów się: 512 166 250

Aktualności

Zrób prezent przyjaciółce!
Wykup bon prezentowy na profesjonalne zabiegi kosmetyczne.

Nowa odsłona zabiegu połączona z limfodrenażem.

Zabieg stosowany w kosmetyce, medycynie i dermatologii estetycznej w celu oczyszczenia i stymulacji skóry twarzy, dekoltu i szyi. Drenaż to specjalna forma masażu, polegająca na uciskaniu i pocieraniu skóry poprzez określone techniki i chwyty. Co powoduje przepchniecie limfy a tym samym redukowanie obrzęków i poprawienie krążenia chłonki.

Serdecznie zapraszam do wypróbowania. CENA 150zł

REFLEKSOTERAPIA TWARZY

Terapia twarzy może być stosowana u każdego człowieka.

Techniki masażu refleksorycznego twarzy wywołują natychmiastowy efekt jej liftingu, poprawiają krążenie krwi i limfy, stymulują mięśnie i przewodnictwo nerwowe. Sprawiają, że twarz jest rozjaśniona, zaróżowiona, jędrna a zmarszczki wygładzają się.

Działanie ogólne
Terapia twarzy wprowadza organizm w stan równowagi wewnętrznej czyli homeostazy. Sprawia, że ciało samo uruchamia procesy regulacji i regeneracji, co sprzyja zdrowieniu. Pobudza mechanizmy detoksykacji i oczyszczani organizmu, pobudza przemiany metaboliczne. Polepsza cyrkulację krwi i limfy, i tym samym odżywienie i lepszą detoksykację tkanek. Uodparnia na stres psychiczny i fizyczny.

Uwaga – refleksoterpia została wzbogacona o nową technikę MIOFASCIOPLASTYKĘ
To specyficzna technika stymulacji struktur mięśniowo – powięziowych okolic twarzo i mózgoczaszki, szyi, dekoltu, ramion, i częściowo pleców, która wywiera wpływ miejscowy i ogólnoustrojowy.

Stymulacja miofascioplastyczna wpływa na 40 mięśni twarzy i 660 mięśni ciała.

Zabieg na miarę XXIw. – estGen

Inżynieria tkankowa, których inteligentna receptura pozwala rozwiązywać określony problem skóry, dostosowywując się do jej rodzaju, wieku i kondycji.

Inteligentne preparaty specjalistycznej marki estGen oparte są na innowacyjnej recepturze działającej na poziomie komórkowym, która łączy najnowsze osiągnięcia z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii.

Preparaty estGen zawdzięczają swoją skuteczność kompleksowi transferyn, które wpływają na działanie czynników wzrostu, a w szczególności IGF-1, EGF, FGF, TGF, VEGF I PDGF.

Cena zabiegu 150zł lub z mezoterapią mikroigłową 250zł twarz (300zł twarz, szyja, dekolt)

Zabiegi na bazie kosmetyków organicznych ILCSI – indywidualnie dobrane do potrzeb skóry.

> zawierają min 95% składników roślinnych,
> pochodzą z ekologicznych upraw,
> zawierają naturalne substancje zapachowe,
> są pozyskiwane naturalnymi metodami

Zabiegi w serii dają rewelacyjne efekty w takich problemach skórnych jak:

przebarwienia, trądzik, trądzik różowaty, brak elastyczności i nawilżenia skóry, ujędrniania i działanie antycellulitowe itd.

Uzupełnione o fachową pielęgnację domową ILCSI, gwarantują poprawę kondycji skóry.

Zabieg na bazie tych produktów mogą być stosowane dla kobiet w ciąży.

Cena od 110zł . Zabiegi wzmocnione papryką chili w cenie od 150zł

POLECANE
Odmładzająco-regenerujący rytuał THALGO Ultimate Time Solution Treatment z unikatowym masażem na mięśniach twarzy, opracowanym przy współpracy z chirurgiem-plastykiem.
Masaż Thalgolift to prawdziwy „ręczny lifting”, który zwiększa jędrność i elastyczność skóry oraz modeluje kontury twarzy.
Pod wpływem hormonów algowych, zawartych w linii Excepcion Ultimate, zauważono znaczny wpływ hamujący na destrukcję kolagenu, a także działanie intensywnie odżywcze i regenerujące.
Widoczne efekty po zastosowaniu
serii 6 – 12 zabiegów.
CENA 350zł/zabieg,
w serii pomiędzy zabiegami masaż Thalgolift 150zł

Zapraszam na zakupy do sklepu THALGO:  www.sklep.thalgo.pl zarejestruj się i otrzymuj produkty z dostawą do domu. TWÓJ kod do e-sklepu to: 27A08E031E58B964

Regulamin

§ 1
Postanowienia ogólne
1. Regulamin korzystania z Usług kosmetologicznych i podologicznych świadczonych przez Magdalenę Marędziak i Katarzynę Kuczek.

§ 2
Warunki korzystania z Usług
2. Telefoniczna rezerwacja Usług od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 18.00:
kosmetolog: 512 166 250,
podolog: 509 033 671.
3. Spóźnienie na umówioną wizytę, może skutkować odmówieniem wykonania zabiegu lub jego części.
4. Osoba, która nie odwołała wizyty minimum 24h przed ustalonym terminem, a nadal chce korzystać z usług gabinetu, zobowiązana jest do przedpłaty 50% ceny wartości zabiegu.

5. Bon podarunkowy (upominek) ma swój termin do wykorzystania, po jego upływie nie zostanie zrealizowany.
6. Promocje i rabaty nie łączą się.

§ 3
Ochrona danych osobowych
6. Udostępnienie danych osobowych przez Klientkę Gabinetu Kosmetologiczno – Podologicznego jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie tych danych zgodnie
z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
7. Gabinet Kosmetologiczno – Podologiczny korzysta z danych osobowych jedynie
w zakresie, jaki jest niezbędny do wykonania Usługi. Gabinet nie przekazuje, ani nie udostępnia tych danych innym podmiotom.

§ 4
Postanowienia końcowe
8. Zakup Usług w Gabinecie Kosmetologiczno – Podologicznym jest równoznaczny
z oświadczeniem przez Klientkę, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z Usług oraz, że zapoznała się z Regulaminem, Ofertą i Cennikiem (dostępną na stronie internetowej i w gabinecie) oraz że akceptuje jego warunki.